در حال بارگزاري ويديو ...

بررسی Function ها در Python

میرسیم به مبحث شیرین شیء گرایی و مقدمه اون که باید یکمی در مورد function ها بدونیم. اگر می خواید وارد دنیای شی گرایی هکری بشید این ویدیو پایه بحث هست !

دانلود “تست نفوذ با پایتون - بررسی Function ها” 05_functions.rar – Downloaded 473 times –

۶ نظر

 • مجید 4 سال قبل

  با سلام و تشکر از ویدئوهای عالی و آموزنده شما

  ۳ سوال از حضورتون داشتم:

  ۱-برای نوشتن class همیشه اولین function با نام __init__ خواهد بود؟
  ۲-موقع نوشتن subclass بایستی آرگومان آن را متناسب با آرگومان خود class اصلی ارسال کنیم؟ یعنی اگر کلاس اصلی ۲ آرگومان می پذیرد ما هم باید ۲ آرگومان ورودی در subclass بنویسیم تا به کلاس اصلی ارسال شود؟
  ۳-ورودی های کلاس اصلی در واقع از روی آرگومان های متد __init__ مشخص می شوند؟ یعنی هر تعداد آرگومان ورودی که در متد __init__ خوانده شود، در واقع آرگومتن های ورودی آن کلاس هستند؟

  با سپاس

  • سلام ، خواهش میکنم
   ۱. بله ، متد سازنده کلاس(constructor) هست.
   ۲. بسته به متد سازنده کلاس هست نه تعداد متد های کلاس
   ۳. موقع ساخت شیء از کلاس بله.

 • مجید 4 سال قبل

  سپاس از پاسخ شما

  اگر امکان داره براتون، ویدئو از طرز نوشتن library های دلخواهمون در پایتون تهیه بفرمایین، یا اگر میشه لینک یا منابع مرتبط با این موضوع رو معرفی بفرمایین بسیار ممنونتون میشم.
  ضمنا آیا ویدئوهای آموزشی تا قسمت ۱۹ تهیه شده و دیگه ادامه نخواهند یافت؟

  • برای ساختن کتاب خونه ویدیو هایی اولیه که درباره ماژول ها ، پکیج ها و حتی کلاس ها توضیح داده شده رو ببینید. با اون مفاهیم می تونید برای خودتون کتاب خونه بنویسید و برای اطلاعات بیشتر به مستندات خود پایتون مراجعه کنید.
   http://docs.python.org/2/
   در مورد ویدیو های جدید هم مشترک باشید ، به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
   موفق باشید

 • مجید 4 سال قبل

  لینکی رو که فرمودین، مطالعه کردم. به نظرتون برای شروع خوندن مثال های library از کجا شروع کنم بهتره؟ منظورم اینه که میخوام با خوندن مثال های ساده و کاربردی کم کم نوشتن library رو تمرین کنم.

  با سپاس

  • ابتدا مفاهیم شی گرایی توی پایتون رو یاد بگیرید و خود زبان پایتون ، وگرنه اصل نوشتن کتاب خونه توی ویدیو ها توضیح داده شده اما یه کتاب خونه بدردبخور بخواهید بنویسید بهتره به پایتون مسلط باشید.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن ورودی ها الزامی است. *

*

بیست − دو =