نحوه فهمیدن اطلاعات بیشتر در گوشی اندروید با دسترسی Meterpreter

با سلام و عرض ادب
با کامند Sysinfo اطلاعات خاصی نمیشه جمع آوری کردن ! فقط میشه اطلاعاتی درباره ی نسخه ی سیستم عامل رو بدست آورد !
یک سوالی داشتم درباره اینکه چطور میشه اطلاعاتی مثل شماره تلفن همراه از گوشی اندرویدی با دسترسی Meterpreter بدست آورد ؟
و اینکه آیا میشه از طریق دسترسی Meterpreter با کسی تماس گرفت ؟ یا اس ام اس داد …
با تشکر از شما

1 پاسخ

Avatar for احسان عضو سایت September 18, 2016

سلام
برای اس ام اس دادن کامند send_sms می تونید استفاده کنید و برای بقیه مسائل باید خودتون آشنایی داشته باشید ، اسکریپت نویسی کنید به این کاملی که انتظار دارید ، هنوز نیست.

#1
 1. Avatar for احساناحسان عضو سایت Avatar for احسان September 18, 2016
  برای بحث جمع آوری اطلاعات توی ماژول های Auxiliary بگردید باید ماژول هایی باشه.
 2. با سلام مجدد ! میخواستم بدونم برای عملیات مایگریشن چطور ؟!چند اسکریپت تست کردم ولی نیاز به دسترسی روت در گوشی داره !طبق معمول اکثرا گوشی ها روت نشده هستن !و اینکه آیا پلاگین هایی برای افزایش دسترسی وجود داره ؟ممنون میشم در این باره هم توضیح بدین !
 3. Avatar for احساناحسان عضو سایت Avatar for احسان September 18, 2016
  همونطوری که به عنوان صاحب گوشی دردسر های خاصی برای روت کردن دارید به عنوان اتکر این دردسر ها به چند برابر میرسه. چون هزاران شرط می تونه به صورت متغیر وجود داشته باشه. به همین منظور معمولا افزایش سطح دسترسی توی اندروید به عنوان اتکر صورت نمیگیره مگر اینکه ویکتیم از ورژن خاصی از اندروید استفاده کرده باشه که به راحتی قابل روت شدن باشه.
 4. با سلام خدمت ادمین گرامیبا عرض پوزش ُ میخواستم بدونم کامند send_sms در فایل android.rb واقع در extensions وجود داره و من چک کردم ولی برای اجرای این کامند در دسترسی که گرفتم ُ ارور unknown_command مواجه میشم و جالب اینجاست حتی در قسمت help کامندی به اسم send_sms وجود نداره !سعی بر آپدیت متاسپلویت داشتم ُ که موفق نبودم ...روش های زیادی هم تست کردم ولی پاسخگو نبوده ...آیا مشکل از نسخه ی متاسپلویته یا چیزای دیگه ... ؟کمی توضیح بدین در اینباره ممنون میشم !
 5. Avatar for احساناحسان عضو سایت Avatar for احسان September 18, 2016
  سلام ، بعضی از دستورات فقط مال ورژن خاصی از اندروید کار میکنه . متاسپلویت رو بروزرسانی کنید یا ورژن در حال حاضرتون رو حذف و مجددا اخرین ورژن رو دانلود و نصب کنید تا علاوه بر حل مشکلات امکانات جدید هم بهش اضافه بشه.

لطفا وارد شوید یا عضو شوید تا بتوانید پاسخ بدهید